HomeLogoobchod

logopedie_sirka

 Logoobchod je doplňkovou službou našeho zařízení. V čekárně našeho zařízení si můžete prohlédnout a zakoupit logopedické materiály, pomůcky a publikace. 

Nově si můžete zboží z logoobchodu koupit on-line na našem novém e-shopu

Všechny prodávané hry, publikace a pomůcky si můžete také zapůjčit v naší Logoknihovně
Tip! Až nebudete materiály z logoobchodu potřebovat, můžete je nabídnout dalším rodičům a dětem prostřednictvím našeho logobazaru

145045

Hrátky se zvířátky

Pracovní sešit na míru šitý předškolákům obsahuje úkoly, pomocí kterých si zábavnou formou procvičí schopnosti a dovednosti, které by měli zvládnout u zápisu.

81 Kč
146047

Brzy půjdu do školy

Vhodné pro dechová cvičení. Různé barvy. Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co potřebuje umět a znát, než půjde do školy? Pracovní sešit je plný zábavných úkolů, které ho budou bavit. Nenásilnou formou si procvičí všechny dovednosti, které by měl zvládnout: soustředěnost, prostorovou představivost, počítání, barvy či tvary. Pomozte svéu dítěti s přípravou a ukažte mu, že učení není mučení, ale zábava! Knihy pro budoucí školáky. Ideální pro šikovné děti jako zábava na deštivé dny prázdnin, podzimu a zimy! Letní i vánoční prázdniny se bez takové zábavy neobejdou!

82 Kč
160721

Aktivity pro leváky

Všimli jste si, že vaše dítě používá pro manipulaci s předměty častěji levou ruku? Zdá se vám, že ji má viditelně šikovnější? Je možné, že bude levák. Na konečné určení, která ruka bude nakonec dominantní, není dobré spěchat. Vše chce svůj čas, jenž je dobré vyplnit aktivitami, které správnému rozpoznání napomohou. Proto jsme pro potenciální leváky připravili tyto pracovní listy, které je jistě budou bavit. Při plnění zábavných úkolů v podobě uvolňovaček, spojovaček či dokreslovaček skvěle procvičí nejen grafomotoriku a správné držení tužky, ale i pozornost a koncentraci.

80 Kč
137691

Brzy budu psát – Jiřina Bednářová

Pracovní sešit obsahuje grafomotorická cvičení pro předškoláky, pomocí kterých se rozvine jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní, grafomotorické dovednosti a kresba dítěte a souhra ruky a oka, vnímání prostoru v souvislosti se směrem vedení čáry.

95 Kč
154963

Povídánky s Oskarem – logopedická cvičení pro předškoláky

Tento logopedický sešit slouží k nenásilnému procvičování výslovnosti problematických hlásek. Aby byly děti s opožděným vývojem řeči nebo s chybnou výslovností k této činnosti dobře motivovány, provází je celým pracovním sešitem postavička kocourka Oskara, se kterým budou plnit různé úkoly. Rozvoj řeči nemůže probíhat izolovaně, ale prostřednictvím rozvoje dalších schopností jako je vizuomotorika, grafomotorika, sluchová diferenciace a podobně. Mnohé úkoly v tomto sešitě se tedy zaměřují současně na rozvoj více schopností najednou a jsou koncipovány tak, aby pro děti byly spíše zábavou než učením.

99 Kč
IMG-3288

Bublifuk

Vhodné pro dechová cvičení. Různé barvy. 

 

10 Kč
hrajeme-si-se-slovy

Hrajeme si se slovy

Veselé obrázkové karty znázorňující slova opačného významu (antonyma) a slova mnohovýznamová (homonyma) zcela jistě nadchnou předškoláky i mladší školáky. S jejich pomocí si děti rozšíří slovní zásobu, procvičí výslovnost a objeví barvitost a bohatost českého jazyka. Karty jsou vhodné jako edukační pomůcka do mateřských škol, pro pedagogy, pro speciální pedagogy, logopedy i rodiče,  zkrátka pro všechny, kdo mají zájem rozvíjet slovní zásobu, bohaté vyjadřovací schopnosti a jazykovou kreativitu dětí.

Výtvarné zpracování karet je atraktivní, pro děti dobře čitelné.
Balení obsahuje 144 karet snadno vyjmutelných z jednotlivých archů.

 

180 Kč
img-2560-720

Povídačky

Hra Povídačky je zaměřena na děti předškolního i školního věku. Obsahuje témata každodenního života a rozvíjí celkovou osobnost i intelekt dítěte..

230 Kč
Snímek obrazovky 2017-10-28 v 18.17.38

Čmuchal stopař

Zábavná hra pro celou rodinu. Skvělá pomůcka při fixaci hlásek L a R. 
Sada obsahuje: 28 karet s darebáky, 7 kamenů, pes Čmuchal, 7 karet pro určení pořadí a návod.

200 Kč
16551

Hra Mravenci

Bláznivá stolní hra. Každý mravenec se skládá ze tří částí: z hlavičky, bříška a zadečku. Každá část má jinou barvu. Někdy je hlavička červená, bříško žluté a zadeček zelený, někdy má zase hlavička zelenou barvu, bříško červenou a zadeček žlutý. Procvičuje barvy, větnou stavbu, skvělá pomůcka při fixaci hlásky R.

200 Kč
hra-chyt-si-knir-original-2

Chyť si knír – Zábavná společenská hra pro děti i dospělé

Potřebuješ především dobré reflexy a rychlost. Vítězem této šílené hry se může stát jen ten, komu se podaří rozeznat na hracích kartičkách dokonalou repliku kníru. Pokud karta na stole odpovídá tvému tvaru kníru, rychle ji chyť! Ten, kdo nasbírá nejvíc karet, vyhrává. Balení obsahuje 6 knírů s rukojetí, 32 karet s kníry a návod. 

360 Kč
Snímek obrazovky 2017-10-20 v 10.46.19

Není hláska jako hláska, Kateřina Slezáková

Pracovní listy pro rozvoj fonematického sluchu. Pracovní sešit je určen předškolním dětem, které mají problémy se sluchovou diferenciací. Jejich řeč je hůře srozumitelná pro mnohočetnou dyslalii neboli patlavost. Tyto děti mluví často rychle, bez sluchové kontroly, nedokážou opravit svůj vlastní nesprávný řečový projev. Nepoužívají hlásky, které se již u logopeda naučily.
Pokud se schopnost fonematického uvědomování nerozvine ještě před vlastním nácvikem čtení, velmi často se problémy ve škole projeví jako obtíže v počátečním čtení až neschopnost naučit se číst. Většina normálně se vyvíjejících dětí si osvojí tuto schopnost sama od sebe, když se učí číst. To neplatí u rizikových dětí, zejména ne u dětí s rizikem SPU.
Trénink jazykových schopností podstatně zlepšuje výkony ve čtení, snižuje riziko vzniku SPU a v neposlední řadě zlepšuje výslovnost dětí, zlepšuje schopnost opravit svůj řečový projev, rozlišit podobné hlásky a adekvátně je použít v řeči.

153 Kč
9788025327807
Zábavná logopedie – cvičení na doma i do školky, Irena Šáchová
Logopedická cvičení na doma i do školky, která budou bavit děti i dospělé! Nácvik správné výslovnosti patří v mnoha rodinách ke každodenní rutině, která může časem omrzet jak děti, tak rodiče. Často trvá dlouho, než se dítě naučí všechny hlásky vyslovovat tak, jak je třeba, a proto je důležité, aby procvičování všechny zúčastněné bavilo, bylo pestré a zábavné. Sešit, který máte před sebou, všechna tato kritéria splňuje. Sestavila ho klinická logopedka s dlouholetou praxí, a jsme si proto jisti, že bude skvěle sloužit dětem, rodičům, ale i učitelům v mateřských školkách. První část je věnována řečovému rozvoji, grafomotorice, početním dovednostem a prostorové orientaci, druhá pak artikulačním cvičením. Vše je procvičováno nenásilnou formou prostřednictvím zábavných úkolů, popisováním obrázků, rýmováním či vyprávěním. Kluci a holky si rozšíří slovní zásobu, zdokonalí výslovnost, ale i běžnou komunikaci a vyjadřování.
139 Kč
big_pohadkova-logopedie-YIF-353740
Pohádková logopedie – Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? 

Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout a zahrát si s nimi divadlo. Práce s pohádkou a pracovními listy podporuje koncentraci pozornosti. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti, slovní zásobu, jazykový cit, časoprostorovou orientaci, zrakové a sluchové vnímání.

129 Kč
7f937c6bcc3fe15c331dace62744071d
Logopedie – listy pro nácvik výslovnosti, Josef Štěpán

Listy obsahují velké množství textů na procvičení hlásek v různých pozicích (na začátku, uprostřed, na konci slova) a ve spojitosti různých dalších hlásek.

Texty k dané hlásce jsou řazeny podle zásad posloupnosti a přiměřenosti od jednoduchých slov ke složitějším, dále potom k jednoduchým větám, básním, textům, jazykolamům a vtipům.

100 Kč
Snímek obrazovky 2019-05-20 v 17.14.52
Foukací hra

Hračka pro dechová cvičení – magic ball. .

60 Kč
618
Protiklady

Hra, v níž má dítě za úkol přiřadit k sobě dvojice protikladů. Hra pomáhá v utřídění znalostí o světě, který dítě obklopuje. Ke hře jsou připojeny scénáře a návrhy her k využití pro rodiče.

150 KčKontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz