HomeLogobazar

Slide1
Logobazar je doplňkovou službou našeho zdravonického zařízení.

Pro prodávající:

Máte doma již nepotřebné hračky, pomůcky a další materiály, které se vám osvědčily při logopedii? Nechcete, aby ležely bez využití doma ve skříni? Umožněte těmto věcem, aby pomohly dalším a motivovaly je při domácím cvičení.

Jak prodat? Napište nám e-mail (na info@logopedieprosek.cz) nebo zavolejte (775 070 906) a domluvte si termín, kdy nám vybrané materiály a publikace donesete. Ke každému předmětu můžete napsat pro budoucího majitele či majitelku vzkaz, jakým způsobem jste s pomůckou cvičili a v čem vám pomohla. Za dva měsíce přijďte a my vám předáme platbu za prodané věci nebo vám je vrátíme zpět.

Pro kupující: 

Chcete za výhodnou cenu koupit hračky, hry, pomůcky a další materiály, které můžete využít při domácím logopedickém cvičení?

Jak nakupovat? Přijďte k nám do ambulance klinické logopedie (Kytlická 779, Praha 9, 190 00).

V čekárně si prohlédnout všechno zboží k prodeji a po zaplacení si nové pomůcky rovnou odnést. Na této stránce a na sociální síti Facebook jsou uvedeny jen některé položky, v ambulanci je výběr širší.

V případě, že nejste klienty našeho zařízení, domluvte si návštěvu předem na e-mailu (info@logopedieprosek.cz).

Po předchozí domluvě je možné zboží odeslat také poštou (poštovné a balné 120 Kč).

NÁZEV – POPIS

STAV

CENA

IMG_2313 Cvičná deska MiniLÜK
Cvičební systém pro děti od 4 let. Pracovní sešity k této desce na www.mutabene.cz.
PC: 259 Kč
Nepoškozené, chybí číslo 11.  150 Kč
IMG_2312 (1)

Albi – Pohádkové divadlo Piráti
Dětská hra Pohádkové divadlo u dětí rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.
Jak se Pohádkové divadlo od Kvída hraje? Hráči postaví divadlo s kulisami a několika doplňujícími rekvizitami. Nejmladší hráč hodí třemi kostkami a určí, které postavy budou hrát v jeho příběhu a 4. akční kostka představuje, jaká akce se v příběhu odehraje, např. pirát schová poklad nebo princ běží k drakovi, aby s ním bojoval apod. Dítě začíná vyprávět příběh dle vlastní fantazie. Řekne první dvě věty a předá kostky dalšímu hráči, který pokračuje v příběhu a hodem kostkami přidá další postavy. Hra končí po dohodě hráčů, až je příběh dokončený.
Hry Pohádková divadla obsahují: dřevěnou základnu složenou ze 2 částí, oboustranné pozadí, 22 postav a rekvizit, 4 kostky a pravidla.

Hra je vhodná pro 1 – 4 hráčů ve věku od 3 let.
PC: 499 Kč

Jako nové – chybí jedna „figurka“ papouška 320 Kč
IMG_1738

Pexeso na hlásku R – R na konci slova
Pexeso na procvičování hlásky R. Zalaminováno, nepoškozené. 

Jako nové 15 Kč
IMG_1340

Moje nejmilejší pohádky
Moje nejmilejší pohádky – 26 pohádek
Celkem 320 stran pohádek (Červená karkulka, Vlk a sedm kůzlátek, Tři malá prasátka, Paleček, Husopaska a další)
Vhodné pro začínající čtenáře.
PC: 399 Kč

Jako nová. 180 Kč
IMG_1336

Ostrov pokladů
Komiksová adaptace románu R. L. Stevensona
Cena: 120 Kč

Pěkná. 120 Kč
IMG_1333

Supermáma – Lucie Sunková
Jak by bylo krásné mít „Supermámu“, která za nás vyřeší všechny starosti!
Malému Kubíkovi, který nastupuje do školky, se tohle přání vyplní. V obchodu se starožitnostmi si totiž jeho maminka koupí starou kabelku, která ji dokáže proměnit v superhrdinku, kdykoli se Kubík ocitne v úzkých. A ve školce často nastanou chvíle, kdy malý chlapec pomoci své maminky využije.
Půvabný příběh v krátkých kapitolách vypráví jednoduchým, ale přitom nikoli banálním jazykem o běžných situacích, které mohou nastat ve školce, o síle kamarádství, vzájemné pomoci a rodičovské lásky.
Vhodné pro začínající čtenáře.
PC: 230 Kč

Jako nová. 150 Kč
IMG_1331

Červený zámeček
Ruské lidové pohádky – vhodné pro začínající čtenáře. 

Pěkná. 100 Kč
IMG_1327

Pexeso – koně

Jako nové. 30 Kč
image;s=1080x1440;f=jpeg-4

Surdopedie – VŠ skripta

Pěkná. 50 Kč
IMG_0179

Pohádkový zámek plný princezen
Vhodné pro začínající čtenáře.
Box v podobě pohádkového zámku obsahuje dvanáct knížeček s pohádkami, v nichž vystupují princezny, a jednu knížku s jejich stručnějším převyprávěním. Malé čtenářky se díky této publikaci v netradičním formátu mohou přenést do světa kouzel a věčného zápasu dobra se zlem, v němž dobro nakonec zvítězí, a prožívat s princeznami jejich pohádkové příběhy.
Obsažené pohádky: Popelka, Princezna a žabák, Aladin a kouzelná lampa, Malá mořská víla, Princezna husopaska, Bělinka a medvěd, Šípková Růženka, Tajemství protančených střevíčků, Popelka, Janek Bodlinka, Vánoční pohádka o princezně Blance, Locika.

PC: 520 Kč

Obal lehce poškozený, knihy v bezvadném stavu. 270 Kč
IMG_0109 Dřevěná myška na kolečkách Pěkná. 35 Kč
IMG_0106 Dřevěná mašinka
Včetně „nákladu“. Chybí jedno světlo.
PC: 110 Kč

Pěkná. 65 Kč
IMG_0040 Jak pečovat o vaše postižené dítě – Glenn Doman
Kniha, která přinesla naději mnoha postiženým dětem, ale hlavně jejich rodičům – mentální retardace, mozková obrna, autismus, epilepsie, svalová ochablost, hyperaktivita, Downův syndrom, kvadruplegie a mnohá další.
PC: 199 Kč
Pěkná. 110 Kč
IMG_0005 Moji kamarádi ze dvora
Leporelo
Použitá. 20 Kč
Verze 2 Hádanky a básničky pro kluky a holčičky – Markéta Zinnerová
Půvabná knížka říkadel a hádanek pro nejmenší je zaměřena na témata z dětského světa . Maminka, tatínek, sourozenci, školka a škola, zvířátka důvěrně známá i exotická, důvěrně známé situace, například narozeniny – to vše malé čtenáře i jejich rodiče a prarodiče jistě osloví a přispěje k rodinné pohodě nad knížkou!
PC: 190 Kč
Nová. 160 Kč
Verze 2 Štaflík a Špagetka – Alena a Jiří Munkovi
Štaflík a Špagetka se rozhodli, že už jsou dost velcí na to, aby se o sebe postarali sami, a tak se vydali za opravdovým psím dobrodružstvím. Stačí přeskočit plot a vypravit se do světa na zkušenou… Bohatě ilustrovaný text je určen k hlasitému předčítání, ale poradí si s ním i začínající čtenáři.
PC: 199 Kč
Jako nová. 120 Kč
Verze 2 České pohádky – K. J. Erben, B. Němcová
o nejlepší od K. J. Erbena a Boženy Němcové. Nejznámější české pohádky Hrnečku, vař!, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Ptáku Ohniváku a další klasické skvosty v jedné bohatě ilustrované pohádkové knize nezklamou žádné dítě. Nechte své děti rozvinout fantazii v říši pohádek, kde dobro vždy vítězí nad zlem.
PC: 249 Kč
Jako nová. 130 Kč
IMG_9653 Špalíček pohádek a říkadel
Nejznámější pohádky, oblíbená říkadla, popěvky i rozpočitadla a lákavé barevné ilustrace určitě patří k hodnotám, podle kterých se velcí i malí čtenáři rozhodují, zda si knížka získá jejich pozornost. V našem Špalíčku pohádek a říkadel najdete výběr generacemi prověřeného čtení a mnoho nádherných ilustrací. Pohádky a říkadla v našem Špalíčku jsme vybírali z těch nejlepších a nejoblíbenějších, které malí čtenáři stále rádi čtou.
PC: 189 Kč
Zachovalá. 100 Kč
Verze 2 Královna a myš – Příběh o přátelství

Vhodné pro začínající čtenáře. 

PC: 89 Kč
Pěkná. 30 Kč
IMG_9660 O slavíkovi – příběh o soucitu
Vhodné pro začínající čtenáře.
PC: 89 Kč
Pěkná. 30 Kč
IMG_8743 101 zvířat z farmy
Tato nádherná knížka s mnoha barevnými obrázky nejznámějších domácích zvířat, která chovají lidé na farmě, poskytne malým čtenářům, plno různých informací o tom, jak zvířata vypadají, jak se správně jmenují a také jak žijí. Je to knížka pro malé chytré a zvídavé objevitele.
PC: 149 Kč
Jako nová. 60 Kč
IMG_8741 Plechový buben
PC: 199 Kč
Použitý, nahoře poškrábaný, lehce prohnutý. 15 Kč
IMG_8692 Puzzle – Krteček
25 dílků, velikost 36 x 28 cm
PC: 149 Kč
Použité, zachovalé. 30 Kč
IMG_8503 První kroky
Jak se naučit poznávat tvary, protiklady a logicky myslet. Celobarevný pracovní sešit. Již není v nabídce obchodů. 
PC: 139 Kč
Pěkný, nevyplněné úkoly. 50 Kč
IMG_8313 Nejkrásnější česká říkadla
Výběr nejoblíbenějších lidových říkadel, předávaných už léta z generace na generaci. Knížka je určena především nejmenším dětem a jejich rodičům či prarodičům ke společnému předčítání: nad krásnými obrázky Vlasty Švejdové se děti naučí říkanky, na kterých jejich mámy a tátové, babičky a dědečkové sami také vyrůstali.
PC: 139 Kč
Lehce poškozená přední strana 60 Kč
IMG_8349 Leporelo – Kocour v botách
Ilustrace Edita Plicková
PC: 69 Kč
Jako nová 25 Kč

pexeso
PEXESO – Čtyřlístek Nové. 10 K
IMG_8315 Moje první knížka – Zvířata
Obrazová knížka pro nejmenší s obrázky zvířátek.
PC: 149 Kč
Jako nová. 50 Kč
IMG_8292 Kniha Děti poznávají – SLOVA
Rozvoj slovní zásoby. Rok vydání 2014. PC: 149 Kč
Jako nová. 45 Kč
IMG_8288 Zvuková knížka: Domácí zvířátka
Tato interaktivní obrázková knížka pomáhá nejmenším dětem při objevování okolního světa rozvíjením více smyslů současně. Na každé stránce se představuje domácí zvíře chované na statku či na farmě a dítě se zábavnou formou dozvídá, jak žije a čím se živí. Zároveň se může dotýkat obrázků, hmatem poznávat různé povrchy těla a sluchově se seznámit se zvuky, jaká zvířata vydávají.
PC: 179 Kč
Použitá, lehce počmáraná přední strana, zvuky přehrává. 50 Kč
 Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz