HomeAktuálně

Aktuálně

logopedie_sirka-01

Plusoptix  

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat screeningové vyšetření zraku. Vyšetření je určeno pro děti od 1 roku do 5 let. 
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy.

logopedie_sirka-01

Funkční vyšetření zraku   

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat na funkční vyšetření zraku. Cílem je zjistit, za jakých podmínek dítě nejlépe vidí a může komunikovat se svým okolím. Vyšetření probíhá individuálně za přítomnosti rodiče a provádí ho certifikovaná zraková terapeutka. Je určeno pro děti od tří let (preventivně i z důvodu rodinné zátěže na oční vadu – dioptrie, tupozrakost, šilhání, aj).
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy  testy.

logopedie_sirka-01

Kroužky a skupinové terapie od března 2019

Od března 2019 budou opět zahájeny kroužky a skupinové terapie. Přihlašovat se můžete v záložce kroužky

logopedie_sirka-01

On-line přihlašování na vyšetření a testy

Nově nabízíme on-line přihlašování na skupinové i individuální vyšetření a testy. Podrobné informace naleznete v záložce testy

registrace green

PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH PACIENTŮ 

Opět přijímáme nové pacienty – v případě zájmu se registrujte on-line pomocí formuláři, který se Vám zobrazí po kliknutí na vlevo umístěné tlačítko „registrace“. Nejpozději do týdne se Vám telefonicky ozveme a domluvíme s Vámi termín vstupního vyšetření.
Prosíme, abyste respektovali toto vyjádření a ohledně registrace nových pacientů nás nekontaktovali telefonicky – dochází pak ke zbytečnému narušování logopedických terapií i provozu celé ambulance.

logobazar_ctverec-01

LOGOBAZAR

V prostorách našeho zařízení můžete od srpna 2017 využívat novou službu – Logobazar. Díky Logobazaru můžete prodávat a nakupovat použité (i nové) materiály, pomůcky a publikace. Některé z nich naleznete na webové stránce www.logobazar.cz nebo na facebookové stránce Logobazaru. Přímo u nás je nabídka mnohem širší.
Nabízené zboží je umístěno v čekárně u dolních ambulancí, kde si ho můžete v klidu prohlédnout.
V případě, že máte zájem prodat své použité materiály, pomůcky a hračky – napište nám e-mail (info@logopedieprosek.cz) nebo nám zavolejte na číslo 775 070 906.Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz