HomeAktuálně

Aktuálně

logopedie_sirka-01

Kroužky a skupinové terapie od října 2019

Od března 2019 budou opět zahájeny kroužky a skupinové terapie. Přihlašovat se můžete v záložce kroužky

stopstav

„STOP STAV“ PRO PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH PACIENTŮ 

Bohužel jsme nuceni vyhlásit stop stav pro přijímání nových pacientů – v případě zájmu o zapsání na čekací listinu se registrujte zde. Jakmile se uvolní kapacita, budeme Vás kontaktovat telefonicky. Přednostně budou osloveni pacienti, kteří jsou ochotni docházet na logopedii během dopoledne. 
Prosíme, abyste respektovali toto vyjádření a ohledně registrace nových pacientů nás nekontaktovali telefonicky – dochází pak ke zbytečnému narušování logopedických terapií i provozu celé ambulance.

logopedie_sirka-01

Plusoptix  

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat screeningové vyšetření zraku. Vyšetření je určeno pro děti od 1 roku do 5 let. 
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy.

logopedie_sirka-01

Funkční vyšetření zraku   

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat na funkční vyšetření zraku. Cílem je zjistit, za jakých podmínek dítě nejlépe vidí a může komunikovat se svým okolím. Vyšetření probíhá individuálně za přítomnosti rodiče a provádí ho certifikovaná zraková terapeutka. Je určeno pro děti od tří let (preventivně i z důvodu rodinné zátěže na oční vadu – dioptrie, tupozrakost, šilhání, aj).
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy  testy.

logopedie_sirka-01

On-line přihlašování na vyšetření a testy

Nově nabízíme on-line přihlašování na skupinové i individuální vyšetření a testy. Podrobné informace naleznete v záložce testy

logobazar_ctverec-01

LOGOBAZAR

V prostorách našeho zařízení můžete od srpna 2017 využívat novou službu – Logobazar. Díky Logobazaru můžete prodávat a nakupovat použité (i nové) materiály, pomůcky a publikace. Některé z nich naleznete na webové stránce www.logobazar.cz nebo na facebookové stránce Logobazaru. Přímo u nás je nabídka mnohem širší.
Nabízené zboží je umístěno v čekárně u dolních ambulancí, kde si ho můžete v klidu prohlédnout.
V případě, že máte zájem prodat své použité materiály, pomůcky a hračky – napište nám e-mail (info@logopedieprosek.cz) nebo nám zavolejte na číslo 775 070 906.Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz