HomeAktuálně

Aktuálně

logopedie_sirka-01

Vyšetření školní zralosti

Máte pochybnosti, zda je Vaše dítě zralé pro školní docházku? Nejste si jisti, v kterých oblastech by mělo dítě přidat? Chcete se ujistit, že odklad školní docházky je opravdu na místě? Přihlašte Vaše dítě na skupinové vyšetření školní zralosti. Oproti běžným vyšetřením školní zralosti je u nás dítě vyšetřováno jak individuálně, tak ve skupině. Výhodou je tedy posouzení schopností a dovedností dítěte i ve skupině dětí (tedy tak, jak bude muset dítě od září fungovat ve školním prostředí). 
Na vyšetření školní zralosti se můžete přihlašovat v záložce testy

logopedie_sirka-01

Kroužky a skupinové terapie od března 2020

Od března 2020 budou opět zahájeny kroužky a skupinové terapie. Přihlašovat se můžete v záložce kroužky. Nově je otevřen kroužek Tvoříme a povídáme a Říkání a cvičení s batolaty. 

stopstav

„STOP STAV“ PRO PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH PACIENTŮ 

Bohužel jsme nuceni vyhlásit stop stav pro přijímání nových pacientů – v případě zájmu o zapsání na čekací listinu se registrujte zde. Jakmile se uvolní kapacita, budeme Vás kontaktovat telefonicky. Přednostně budou osloveni pacienti, kteří jsou ochotni docházet na logopedii během dopoledne. 
Prosíme, abyste respektovali toto vyjádření a ohledně registrace nových pacientů nás nekontaktovali telefonicky – dochází pak ke zbytečnému narušování logopedických terapií i provozu celé ambulance.

logopedie_sirka-01

Plusoptix  

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat screeningové vyšetření zraku. Vyšetření je určeno pro děti od 1 roku do 5 let. 
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy.

logopedie_sirka-01

Funkční vyšetření zraku   

Od května 2019 se můžete v našem zařízení objednávat na funkční vyšetření zraku. Cílem je zjistit, za jakých podmínek dítě nejlépe vidí a může komunikovat se svým okolím. Vyšetření probíhá individuálně za přítomnosti rodiče a provádí ho certifikovaná zraková terapeutka. Je určeno pro děti od tří let (preventivně i z důvodu rodinné zátěže na oční vadu – dioptrie, tupozrakost, šilhání, aj).
Více informací a on-line přihlašování naleznete v záložce testy.

logopedie_sirka-01

On-line přihlašování na vyšetření a testy

Nově nabízíme on-line přihlašování na skupinové i individuální vyšetření a testy. Podrobné informace naleznete v záložce testy

logobazar_ctverec-01

LOGOBAZAR

V prostorách našeho zařízení můžete od srpna 2017 využívat novou službu – Logobazar. Díky Logobazaru můžete prodávat a nakupovat použité (i nové) materiály, pomůcky a publikace. Některé z nich naleznete na webové stránce www.logobazar.cz nebo na facebookové stránce Logobazaru. Přímo u nás je nabídka mnohem širší.
Nabízené zboží je umístěno v čekárně u dolních ambulancí, kde si ho můžete v klidu prohlédnout.
V případě, že máte zájem prodat své použité materiály, pomůcky a hračky – napište nám e-mail (info@logopedieprosek.cz) nebo nám zavolejte na číslo 775 070 906.Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz