HomeLogovýzva

Snímek obrazovky 2020-03-22 v 16.29.45Vítáme vás na stránce logopedické výzvy :-)

Vážení rodiče,

na jaře 2020 při vyhlášení nouzového stavu jsme vytvořili pro děti jarní logopedickou výzvu s příšerákem Edou. Výzva se setkala u vás i dětí s velkým ohlasem a proto jsme pokračovali v další vánoční logopedické výzvě. A protože řada z vás v současné době nemůže, nebo raději nechce, docházet na logopedii a možnosti distančních terapií jsou omezené připravujeme pro vás velikonoční logopedickou výzvu. 

Opět jsme pro vás tvoříme materiál pro udržení a rozvoj dovedností, které se vaše děti při logopedii naučily nebo si je díky této výzvě v následujících dnech osvojí.

Pro  výzvu není potřeba speciálních pomůcek. Bohatě si vystačíte s obyčejným papírem, hrací kostkou, psacími potřebami a předměty, které máte běžně doma. Každé pondělí dopoledne se na našem facebookovém profilu objeví heslo, které když zadáte na našem webu v záložce ke stažení, budete si moci stáhnout příslušný úkol na celý týden. 
Jedná se o cvičení a úkoly, které vám zaberou maximálně 15 minut. Pokud si s některým úkolem nebudete vědět rady nebo budete mít dotazy, neváhejte se na nás obrátit a napište nám zprávu – třeba na Facebook. 

Celou výzvou vás bude provázet opět příšerák Emilek. 

Priserak Emilek

Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz