HomeSpolupracujeme 

   Spolupracujeme

logo-medical-healthcom-3 Hlasové a sluchové centrum Praha jsou detašovanými pracovišti Polikliniky ambulantních specialistů Medico. Hlasové centrum se mimo jiné specializuje na diagnostiku a léčbu všech typů onemocnění a poruch hlasu, zvláštní zřetel je kladen na problematiku hlasových profesionálů, zpěváků, herců, učitelů a dalších. Pracoviště je vybaveno nejmodernější diagnostickou a zobrazovací technikou. Sluchové centrum se zabývá poruchami a vadami sluchu u dětí i dospělých; provádí diagnostiku typu a stupně postižené sluchové vady, provádí terapii u pacientů s náhle vzniklými vadami sluchu, u sluchových vad, které se postupně zhoršují a speciální péče je věnována diagnostice a léčbě ušních šelestů; a v neposlední řadě sluchové centrum zabezpečuje korekci vad sluchu.
skola_vymolova final_pruhledne-2 SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169 – škola nabízí výchovu a vzdělávání pro sluchově postižené, ale také pro děti s vadami řeči v logopedickém oddělení MŠ a logopedických třídách ZŠ. Tyto třídy mají malý počet dětí a je jim věnována individuální logopedická péče.
Snímek obrazovky 2019-06-06 v 21.36.12 Ambulance klinické logopedie Logopedie Skalka se nachází v prostorách Medicínského centra Skalka. Pracoviště nabízí odbornou péči zaměřenou na diagnostiku a terapii poruch a vad komunikačních schopností. 

1LOGOzakladni varianta
Albi je synonymem pro zábavné společenské hry, vtipné a nápadité dárky nebo veselá přáníčka. Produkty Albi najdete prakticky v každé české domácnosti. Stálicemi v portfoliu je Kouzelné čtení – unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. V letošním roce navíc Albi uvádí nový edukační koncept her pro nejmenší děti, který se jmenuje Kvído. Mezi nejoblíbenější hry patří pak Osadníci z Katanu, V Kostce! nebo Bang. 
Více informací najdete na www.albi.cz

Logo Danone
Společnost Danone klade od počátku své existence důraz na zdraví a zdravou výživu svých zákazníků. Jogurty Danone se začaly vyrobět v roce 1919 ve Španělsku. Koncern Danone je největším výrobcem čerstvých mléčných výrobků na světě a druhým největším výrobcem minerální vody. Od roku 2007 je též výrobcem dětské výživy a medical nutrition – speciální výživy pro zdravotní účely. Rozšířením výroby zdraví prospěšných jogurtů do celého světa na sebe společnost Danone přebrala kromě ekonomické role i důležitou společenskou zodpovědnost. Proto se zaměřuje i na podporu vědy, výzkumu, vzdělávání a šíření informací.
logo_SLUNICKO-2 Časopis Sluníčko patří už několik desítek let ke stálicím dětského světa. Jako svůj „první“ časopis si ho kdysi oblíbily naše maminky, my sami a dnes ho předčítáme i svým dětem. Sluníčko se snaží děti nejen pobavit, ale i něco je naučit. A protože jde většinou o nečtenáře ve věku od tří do sedmi let – přináší kromě zábavných příběhů i velké množství hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek, vystřihovánek a spoustu dalších úkolů. Předplatné můžete objednávat zde.Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz