HomeO nás

O nás 

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby klinické logopedie. V prostorách našeho zařízení můžete využít také nabídku psychologie a speciální pedagogiky se zaměřením na nápravy poruch učení a rozvoj grafomotoriky.

Milena Camkova

Mgr. Milena Čámková – klinický logoped, vedoucí zařízení

Vystudovala speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové a na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studium klinické logopedie završila atestační zkouškou. V současné době také přednáší budoucím logopedům na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a dále se vzdělává v oboru klinické logopedie a speciální pedagogiky.

Během studia na vysoké škole pracovala šest let jako lektorka dramatické výchovy v uměleckých školách a jako pedagog v předškolním zařízení Vysoká školka Beruška. Od roku 2008 spolupracuje se školou Výmolova v Praze 5, kde nadále působí na pozici projektového manažera a vedoucí stanice zájmových činností. Je organizátorkou celostátní konference Pražský logopedický den. Je členkou Asociace klinických logopedů.

logopedieprosek.cz_eliska-prochazkova

Mgr. Eliška Pištejová (Procházková) – klinický logoped 

Vystudovala speciální pedagogiku se zaměřením na logopedii a surdopedii na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Praktické zkušenosti v oboru čerpala jako učitelka v mateřské škole logopedické Don Bosco i jako logoped ve zdravotnictví v logopedické ambulanci. Na práci s dětmi má nejraději jejich bezprostřednost a to, že ji umí rozesmát. 

safrankova

Mgr. Milena Šafránková – logoped ve zdravotnictví

Vystudovala speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor logopedie a surdopedie. Pracovala v ambulancích klinické logopedie na Smíchově, v Praze 3, Praze 9 a na rehabilitační klinice Malvazinky. Je členkou etické komise Asociace klinických logopedů, z. s. 
Specializuje se na myofunkční poruchy a orofaciální dysfunkce.  

Michaela Cermakova

Mgr. Michaela Čermáková – klinický logoped

Vystudovala speciální pedagogiku na  Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor logopedie a surdopedie. Pracovala v denním stacionáři AKORD pro děti s mentálním postižením a kombinovanými vadami a v mateřské škole Pipan pro děti se sluchovým postižením. V rámci specializačního vzdělávání navštěvuje odborné kurzy z oblasti logopedie a speciální pedagogiky.

Specializuje se na rozvoj sluchového vnímání a nápravu percepčních oslabení. 

logopedieprosek.cz_marketa-2

Mgr. Markéta Paroubková – klinický logoped
(mateřská dovolená)

Tereza Trckova

PhDr. Tereza Trčková – psycholog

Vystudovala Fakultu tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze obor Učitelství – tělesná výchova a psychologie a následně na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor Psychologie Od roku 2002 se zabývá metodou EEG Biofeedback v EEG Biofeedback Institutu, se kterým nadále externě spolupracuje jako školitel. Má výcvik ve skupinové psychoanalytické psychoterapii. V současné době pracuje v poradenství – v Pedagogicko psychologické poradně a také jako školní psycholog.
Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz