HomeLogobazar

Slide1
Logobazar je doplňkovou službou našeho zdravotnického zařízení. Nově můžete zboží z logobazaru zakoupit on-line na našem e-shopu

Pro prodávající: 

Máte doma již nepotřebné hračky, pomůcky a další materiály, které se vám osvědčily při logopedii? Nechcete, aby ležely bez využití doma ve skříni? Umožněte těmto věcem, aby pomohly dalším a motivovaly je při domácím cvičení.

Jak prodat? Napište nám e-mail (na info@logopedieprosek.cz) nebo zavolejte (775 070 906) a domluvte si termín, kdy nám vybrané materiály a publikace donesete. Ke každému předmětu můžete napsat pro budoucího majitele či majitelku vzkaz, jakým způsobem jste s pomůckou cvičili a v čem vám pomohla. Za dva měsíce přijďte a my vám předáme platbu za prodané věci nebo vám je vrátíme zpět.

Pro kupující: 

Chcete za výhodnou cenu koupit hračky, hry, pomůcky a další materiály, které můžete využít při domácím logopedickém cvičení?

Jak nakupovat? 

  • přijďte k nám do ambulance klinické logopedie (Kytlická 779, Praha 9, 190 00) v čekárně si můžete vybrat z aktuální nabídky logobazaru (ale také z nabídky logoobchodu)
  • navštivte webové stránky www.logobazar.cz, kde si můžete vybrat on-line a zboží se pak nechat zaslat Zásilkovnou nebo si pro něj po předchozí domluvě dojít k nám do ambulance. 

V případě, že nejste klienty našeho zařízení, domluvte si návštěvu předem na e-mailu (info@logopedieprosek.cz).

Logobazar

Kontakt

Kytlická 779
Praha 9
190 00

775 070 906

info@logopedieprosek.cz